sandále na platforme

Dámské sandály – kolik párů na léto?


Období od pozdního jara do začátku podzimu oplývá nejrůznějšími zvláštními událostmi a rodinnými událostmi. Pikniky, slavnosti, juwenalia, během letních prázdnin, svatby a koncerty pod širým nebem. Kromě toho je také dobré mít pohodlnou obuv pro práci a každodenní použití. Kolik párů sandálů by si tedy měla aktivní a společenská žena koupit na letní sezónu?


Sandály každý den


Dámy, které pracují v kancelářích se specifickým oblečením a musí nosit vysoké podpatky, by si měly vypěstovat návyk střídat boty. Ve prospěch vašeho pohodlí i zdraví. Když dojíždíte do práce autem nebo v létě chodíte na delší vzdálenosti, jsou nejlepším řešením dámské sandály na ploché podrážce. Zaručují mimořádný komfort. Umožňují bezpečnou jízdu automobilu. Obnažená pokožka nohy může nejen volně dýchat, ale také se nedobrovolně opalovat za slunečných dnů. To má velmi pozitivní vliv na udržení správné hladiny vitaminu D v těle.


Zdravé jsou zejména sandály s podešví z přírodních ekologických materiálů. Například korek. Ať už to budou ploché boty, jemné podpatky nebo klíny, je to individuální záležitost. Každá z dám má své vlastní individuální preference ohledně výšky bot. Sportovní modely jsou nejlepší pro delší procházky, pochody, procházky, rekreační cyklistiku nebo jiné druhy venkovní fyzické aktivity v létě. Stručně řečeno, doporučuje se mít alespoň 3 různé páry, aby se během léta mohly volně pohybovat.


Oficiální situace  a oslavy


Pokud zaměstnavatel nezakáže odhalení prstů, lze v kanceláři nosit také dámské sandály. Pokud jste tvrdohlaví, můžete to udělat i proti oblékání společnosti, ale měli byste si nejprve přečíst „Kouzlo olejování“ Sarah Knightové. Oficiální obuv by měla být na sloupku nebo špendlíku. Některé modely jsou klamně podobné pantoflím. Existují dokonce i ty se zrcadlovou strukturou. Jediným rozdílem jsou odhalené prsty. Stojí za to koupit alespoň 2–3 páry bot tohoto typu, abyste měli svobodu diverzifikovat svůj profesionální šatník.


Na svatbách, diskotékách nebo jiných typech akcí stojí za to vyniknout. Můžete si dovolit trochu extravagance. Výběr je obrovský, takže každá z dam si snadno najde něco bláznivého. Pozornost si zaslouží smyslné římské ženy a fantasticky zdobené modely. Módní jsou flitry, kovové spony a vložky napodobující perly nebo drahé kameny. Pravidlo je jednoduché – tolik párty , tolik párů. Žena by měla pokaždé zaujmout novým výtvorem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *