Baleríny

K čemu nosit baleríny?

Každá žena ví, že dobře zvolené boty jsou základem úspěšného stylingu. Někdy však není tak snadné najít boty, které odpovídají vašemu oblečení a naopak. Nevíme, co bude společně fungovat nejlépe, a proto necháme některé věci v šatníku nevyužité. A to je chyba! Pokud máte také takové problémy, pak jste právě našli řešení jednoho z nich a brzy zjistíte, k čemu jsou baleríny vhodné. Budete překvapeni, jak univerzální je tento typ obuvi!

Pohodlná každodenní jednoduchost

Při výběru ležérního, každodenního oblečení obvykle rozhodujeme o tom, co je nejpohodlnější, a přestože je prioritou funkčnost, zvažte také nápady pro přidání prvků do vašeho oblečení, které mu dodají kouzlo. Baleríny mohou být takovým doplňkem, který je ideální pro každodenní shon. Dobře vybavené, budou velmi pohodlné a navíc elegantnější a ženštější než sportovní obuv. Pokud zvolíte ty v neutrální barvě, černé nebo béžové, bez vzorů a doplňků, budou se hodit prakticky k jakémukoli stylu. Mohou být také zajímavým doplňkem, který zpestří každodenní oblečení. Baleríny dodají dívkám na pravidelných kalhotách a tričku nebo zjemní skalní podtóny roztrhaných džínů a kožené bundy. Je to také velmi dobrá volba, pokud pracujete na místě s oficiálnějším oblečením, protože tyto boty se dobře hodí k cigarilám, košili nebo bundě.

Elegantní klasika ze světa 

V životě každého člověka existují situace, kdy okolnosti vyžadují, abychom se vhodně oblékali. A někdy chceme bezdůvodně vypadat trochu lépe. Ženy v takové situaci se obvykle rozhodují pro šaty nebo sukně a samozřejmě – vysoké podpatky. Někteří lidé si myslí, že baleríny jsou příliš dívčí nebo neformální, než aby se na tento typ stylingu hodily. To je mylná představa! Pokud nemáte na sobě typické plesové nebo večerní šaty, obujte se a obujte si oblíbené boty s podrážkou. Jen proto, že to bude pro vaše nohy mnohem pohodlnější a zdravější. Některé baleríny jsou ještě působivější než vysoké podpatky, mohou být zlaté nebo stříbrné, lesklé, zdobené flitry, mašličkami nebo pruhy kolem kotníků, takže si můžete snadno vybrat něco, co odpovídá vašemu oblečení. I když pro každou sukni, mini nebo maxi, něco existuje, buďte při výběru šatů opatrní. Tento typ obuvi nefunguje dobře ve stylu glamour, večerní boty, přímo z červeného koberce, to znamená dlouhé a honosné. Při výběru maxi šatů se rozhodněte pro něco vzdušnějšího a dívčího typu boho. S jakoukoli jinou délkou, pokračujte a jděte na baleríny!

Díky rozmanitosti typů balerín je obuv velmi univerzální a hodí se k mnoha stylům. Ať už si vyberete kalhoty, sukni nebo šaty – je v pořádku, když k nim tyto boty sladíte. A jakou postavu dodáte svému stylu, je jen na vás – experimentujte s barvami, vzory, řemínky na kotnících a mašličkami na prstech, hledejte, co vám nejlépe vyhovuje. A při odpovědi na otázku „na co se baleríny hodí?“ Nezapomeňte – prakticky na všechno!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *