letní dámské boty

Jaké trendy budou panovat na jaře v letních dámských botách?

Existuje jen málo bot s takovými přírodními možnostmi pro léto, jako jsou tenisky, baleríny, žabky nebo obuvi. Čerpadla a boty jsou samozřejmě také rozumnou volbou, pokud jde o rozmanitost a přizpůsobivost různým výstrojím. Které dámská obuv budou vládnout v sezóně 2020?

Které letní dámské boty byste si měli vybrat pro rok 2020?

Bez ohledu na trendy obuvi stojí za to následovat princip pohodlí a použitelnosti obuvi. Pohodlí pro chodidlo a bezpečnost při používání jsou nejdůležitější a pohodlná obuv, která vás málokdy sklouzne. To platí také pro trendy dámská letní obuv v současné jarní-letní sezóně 2020. Navzdory různým stylům mají všechny dámské boty jednu společnou věc: jejich jednoduchá nevyváženost způsobuje, že vypadají celkově elegantně. Podívejte se na tři nejdůležitější trendy dámské obuvi pro jaro a léto 2020.

dámská obuv

Letná obuv se Vintage stylu

Nejlepší způsob, jak ilustrovat přitažlivost tohoto trendu v botách, je představit si vintage kabelku. Jedinečný je nejen příběh za ním, ale také související aplikace. Tenisky ze současných kolekcí jaro / léto 2020 ve stylu vintage představují originalitu a autentičnost, která tento styl implikuje. Vintage nonchalance lze kombinovat s nekomplikovaným oblečením sestávajícím z džíny a bílé halenky. Naproti tomu kontrast s elegantním oblečením midi vytváří vzrušující nesoulad, který dává botám i celému stylu zvláštní kouzlo s nádechem ročníku.

Bílé dámské boty

Z hlediska módy jsou jednoduchá řešení někdy nejlepší. Zejména díky nově objevenému přístupu k různým základům. Dámská letní obuv jsou samozřejmě v řadách těchto trendů. Bílé tenisky se dlouho staly oblíbenými u žen, které se zajímají o jarní a letní trendy.

Trekingové letní dámské boty

Skvělé procházky, hodinové procházky, vycházky se psem nebo procházky během prázdninového odpočinku. Bez ohledu na to, jak trávíte čas, sportovní letní dámské boty budou vždy žádoucí.

Pro vysvětlení jejich důvodu: dámské boty trekkingové  jsou do této zóny přiřazeny více

outdoor než pro módní a ležérní módní trendy, ale právě tato nepředvídaná kombinace dělá trend ženské sportovní obuvi tak neobvyklým. Sportovní povaha trekingové obuvi v kombinaci s moderními (a stejně funkčními) teniskami je nepochybně jedinečná.

K čemu pasuje  letní trekingová obuv? Především k džínový, kraťasm, plátěným bermudským kraťasům, dámským polokošilím nebo kraťasům kombinovanými s tunikou s popruhy. Pro ženy, které si rádi hrají s módou, se mohou pokusit kombinovat sportovní obuv s lehkými maxi šaty ve stylu boho, vintage nebo jednobarevné prádlo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *