bílé boty na podpatku

Bílé boty na podpatku – must have každé fashionistky

Jste skutečný milovník  obuvi? V tom případě by ve vašem šatníku neměly chybět bílé boty. Vstupte do ráje obuvi online obchodu Casnaboty.cz a vyberte si boty v jakékoli velikosti, modelu a barvě. Tam vždy najdete módní styly obuvi za rozumné ceny. Nejnovější trendy n rok 2020 to jasně dokazují: bílé boty na podpatku  budou hitem tohoto léta!

Bílé vysoké podpatky – ideální pomocník na přidání pár cm na víc

Pokud nemáte výšku modelky, podpatky  se v tomto nerovném boji rozhodně stanou vaším spojencem. Díky vysokým podpatkům můžete bez námahy přidat několik centimetrů. Což neznamená, že bílé boty na podpatku nejsou dobré pro zbytek žen. Naopak, bílá bude jedním z hlavních trendů v neformální i elegantní módě.

Jaké oblečení se hodí k  bílým botám? Takové boty se hodí nejen skvělě k  džínám, ale také skvěle vypadají k  legínám  a jegginám. Přidejte stylové tričko, tuniku nebo halenku a budete na cestě k tomu, abyste se stali nejlépe oblečenou ženou ve městě.

Bílé boty na podpatku jsou samozřejmě také vhodné pro elegantnější stylizace. Vysoké podpatky jsou zvláště elegantní s jemnými šaty, overaly nebo sukněmi. Nejedná se pouze o vyzkoušenou kombinaci pro obchodní vzhled, ale samozřejmě o mimořádně populární, když jste připraveni na další obchodní párty nebo na oficiální večeři. Čím vyšší podpatek , tím délší budou vaše  nohy vypadat. Než odjedete do města nebo na svatbu, ujistěte se, že můžete nosit nové boty celou noc.

bílé boty na podpatku

Bílé boty na podpatku  – nazujte  je na nejkrásnější den svého života

Bílé boty na podpatku  byly vždy symbolem čistoty a elegance, proto jsou nejčastěji zvoleným modelem pro svatební den. Nevěsty hledají boty v internetových obchodech v různých variantách a modelech – klasická kůže, s přidáním krajky, s kamínky nebo dalších detailů.

Každá nevěsta, která přemýšlí o bílých botách, rychle uvidí elegantní svatební boty s mnoha módními doplňky, které esteticky doplňují nejkrásnější den v životě ženy.

Nos bíle boty každý den

Kromě svatební varianty obuvi našla bílá barva uplatnění i v každodenní obuvnické módě. Ženy si užívají tvaru bílých lodiček nebo vysokých podpatků nejen když jdou k oltáři, ale také chodí do divadla nebo na galavečery a zdůrazňují nadčasovým způsobem  bílé košile  nebo barevné šaty.

Pokud chcete kombinovat bílé boty s dodatečným poutavým vzhledem, můžete tak učinit s doplňky, jako jsou bílé  rámky na brýlích , bílé kabelky nebo bíle ozdoby na vlasy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *